Skip to content

Autohooldus


Rennal Autohooldus on Sakus 2022 tegevust alustanud ettevõte, mille põhitegevuseks on autoremondi- ja hooldustööde osutamine.

Meie abivalmis ja sõbralikku meeskonda kuuluvad oma ala spetsialistid, kelle kasutuses on kaasaaegne tehnika ja värskelt renoveeritud tööruumid.
Meie põhimõtteks on teostada oma töid suure pühendumusega ja kvaliteetselt. Meie peamiseks eesmärgiks on kliendirahulolu.

Osutame erinevaid autoremondiga seonduvaid töid: Diagnostika, Lukksepatööd, Sildade reguleerimine, Rehvimüük ja -vahetus.

Diagnostika – Kasutame professionaalset diagnostika seadet.
Diagnostika seade võimaldab: Lugeda veakoode, kustutada veakoodid, lugeda andurite tööd reaalajas, spetsiaalsed fuktsioonid, adapteerimine, programeerimine, testide jooksutamine jne.

Lukksepatööd – Teostame teie autole igat liiki hoolde- ja remonditöid – rataste ja šarniiride vahetusest mootori remondini.
Õlivahetushooldus (õlid, filtrid, muud määrded)
Hammasrihma vahetus
Veermiku remont (pidurid, liigendid, puksid, amordid, vedrud, laagrid)
Väljalaskesüsteemi remont ja vahetus
Siduri vahetus
Mootori osade vahetus ja remont (generaator, starter, rihmad, küünlad jms)
Täpse info saamiseks võtke meiega julgelt ühendust!

Sildade reguleerimine – Korrapärane sildade reguleerimine aitab tagada sõiduki heakorra ja pika eluea.
Sillastend võimaldab reguleerida esi- ja tagasilla kõiki reguleeritavaid nurki.
Soovitame meie poole pöörduda ka siis, kui sirgel teel sõites kisub rool viltu.
Mida tasub sildade reguleerimise eelselt meeles pidada?
Tavapäraselt teostatakse reguleerimist peale rooliosade vahetamist või suuremat sillaremonti. Sildade korrektseks reguleerimiseks peab veermik olema täielikult lõtkuvaba. Veendumaks, et saame teenust pakkuda, vaatame eelnevalt üle lõtkud, ja kui miski vajab vahetamist, siis lepime kokku remondi aja. Remondi käigus teostame ka sildade reguleerimise. Ebakorrektne rataste kokkujooks põhjustab rehvide ebaühtlase kulumise ning sõiduki kehva juhitavuse – mõlemal juhul võivad tagajärjed olla kallimad kui regulaarselt enda autot korras hoida.

Rehvimüük ja vahetus – Rehvide komplektteenuse hulka kuulub:
rehvivahetus ja rehvide tasakaalustamine;
rehvide hoiustamine rehvihotellis;
võimalus soetada uued rehvid tulevaseks või käimasolevaks hooajaks.

Rehvivahetust ja tasakaalustamist teostame nii sõidu- kui pakiautodele. Pakume kiiret vahetust, täpset tasakaalustamist ning parimat kvaliteeti. Hõlpsasti ligipääsetavas rehvitöökojas on kasutusel uued kõrgtasemel tööpingid.
Soovite rehvitööde kohta täpsustust, siis võtke meiega julgelt ühendust.