Skip to content

ESTO järelmaks

ESTO järelmaks – –maksa mugavalt ja kiirelt osade kaupa! 

ESTO järelmaks on paindlik makselahendus, mis võimaldab jaotada makse mugavalt igakuisteks osamakseteks. Jaota ostusumma mugavalt endale sobiva perioodi peale. Perioodi ja sissemakse suurust saad valida ostu vormistamisel, kui valid kassast ESTO järelmaksu.

Kasuta ESTO järelmaksu e-poodides ja füüsilistes kauplustes. Kõik ESTO partnerpoed leiad ESTO Marketist: https://esto.eu/ee/esto-market

Kuidas kasutada ESTO järelmaksu?

  1. Saada päring.
  2. Anna klienditeenindajale teada, et soovid tasuda ESTO järelmaksuga.
  3. Vali oma eelistatud tagasimakseperiood vahemikus 3-60 kuud.
  4. Otsuse saad reaalajas.
  5. Positiivse otsuse korral digiallkirjasta leping ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga.

ESTO järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS. ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23.63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 1490 EUR, kauba/teenuse maksumus 1490 EUR, sissemakse 0%, fikseeritud intressimäär 11.90%, lepingutasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1844.64 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 24 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 76.86 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO?
ESTO on eelistatuim makselahenduste pakkuja Baltikumis, muutes kaupmeeste müügi- ja tarbijate ostukogemuse revolutsiooniliselt lihtsaks ning sujuvaks. ESTO’l on üle Baltikumi pea 500 000 aktiivset klienti ning üle 3000 partnerpoe. ESTO missioon on aidata partneritel müüa ja klientidel osta.

Kui vajad abi, võta ühendust ESTO AS töötajaga info@esto.ee või külasta https://esto.eu/ee/kliendile-klienditugi.